Taneční sály

Velký sál Alfa

 

Velký sál v Alfě má 350 m2 velký parket, klimatizaci, bar, nemá balkon. Jedná se o největší parket v Plzni, kde si skutečně zatančíte. Jsou zde spokojeni klienti všech úrovní kurzů pro mládež, vysokoškoláky a dospělé, kteří upřednostňují kvalitní profesionální výuku. Alfa se pyšní svojí tradicí konání tanečních kurzů a tančíren, které zde již několik let úspěšně pořádáme.

 

Kulturní dům Šeříková

 

Kulturní dům Šeříková, nově zrekonstruovaný moderní komplex, který nabízí parket o velikosti 284m2, bezbariérový přístup, navíc balkon, předsálí a galerii s další plochou 212m2, dobře vybavený bar s příjemnou obsluhou a neplacené parkoviště, které je pro naše klienty k dispozici.  Je zde velmi dobré technické vybavení, výborná akustika a přijít na své si můžete také díky zajímavým světelným efektům. Podívat se můžete zde.

 

Velký sál Alfa
Kulturní dům Šeříková

Sál Hosince U Salcmanů

 

Sál, který sousedí s Hostincem U Salcmanů v obci Ejpovice, který nabízí parket o velikosti 200m2 a dvě přísálí, neplacené parkoviště hned vedle budovy, které je pro naše klienty k dispozici. Je zde dobrá akustika a pořádají se zde nejen plesy, ale také semináře a tančírny.

Sál Malostranská

 

Sál v prostorách Vodárny Plzeň, který nabízí parket o velikosti 126m2 a další prostory okolo parketu pro posezení, neplacené parkoviště v blízkosti sálu, které je pro naše klienty k dispozici. Pořádáme zde některé kurzy, semináře a tančírny.